Essentra Components RKWD-12-18-BK
Part No.:
RKWD-12-18-BK
Datasheet:
RKWD-12-18-BK.pdf
Description:
HOOK&LOOP TIE BLACK 1.5'
Shipping
Inventory:20
Comments
RKWD-12-18-BK Specifications
Length:
18.000" (457.20mm)
Width:
0.750" (19.05mm)