Essentra Components RKWD-16-12-OR
Part No.:
RKWD-16-12-OR
Datasheet:
RKWD-16-12-OR.pdf
Description:
HOOK&LOOP TIE ORANGE 1'
Shipping
Inventory:20
Comments
RKWD-16-12-OR Specifications
Length:
12.000" (304.80mm)
Width:
1.000" (25.40mm)