Essentra Components RKWD-16-15-BK
Part No.:
RKWD-16-15-BK
Datasheet:
RKWD-16-15-BK.pdf
Description:
HOOK&LOOP TIE BLACK 1.25'
Shipping
Inventory:10
Comments
RKWD-16-15-BK Specifications
Length:
15.000" (381.00mm)
Width:
1.000" (25.40mm)