Essentra Components RKWD-16-15-BL
Part No.:
RKWD-16-15-BL
Datasheet:
RKWD-16-15-BL.pdf
Description:
HOOK&LOOP TIE BLUE 1.25'
Shipping
Inventory:0
Comments
RKWD-16-15-BL Specifications
Series:
RKWD
Length:
15.000" (381.00mm)
Width:
1.000" (25.40mm)