Essentra Components RKWD-16-15-OR
Part No.:
RKWD-16-15-OR
Datasheet:
RKWD-16-15-OR.pdf
Description:
HOOK&LOOP TIE ORANGE 1.25'
Shipping
Inventory:280
Comments
RKWD-16-15-OR Specifications
Length:
15.000" (381.00mm)
Width:
1.000" (25.40mm)