Essentra Components RKWD-16-24-OR
Part No.:
RKWD-16-24-OR
Datasheet:
RKWD-16-24-OR.pdf
Description:
HOOK&LOOP TIE ORANGE 2'
Shipping
Inventory:0
Comments
RKWD-16-24-OR Specifications
Length:
24.000" (609.60mm)
Width:
1.000" (25.40mm)