Essentra Components RKWDA-16-36-BK
Part No.:
RKWDA-16-36-BK
Datasheet:
RKWDA-16-36-BK.pdf
Description:
HOOK&LOOP TIE BLACK 3'
Shipping
Inventory:0
Comments
RKWDA-16-36-BK Specifications
Length:
36.000" (914.40mm)
Width:
1.000" (25.40mm)