Essentra Components RKWDA-32-24-BK
Part No.:
RKWDA-32-24-BK
Datasheet:
RKWDA-32-24-BK.pdf
Description:
HOOK&LOOP TIE BLACK 2'
Shipping
Inventory:140
Comments
RKWDA-32-24-BK Specifications
Length:
24.000" (609.60mm)
Width:
2.000" (50.80mm)