Essentra Components RKWDA-32-36-BK
Part No.:
RKWDA-32-36-BK
Datasheet:
RKWDA-32-36-BK.pdf
Description:
HOOK&LOOP TIE BLACK 3'
Shipping
Inventory:10
Comments
RKWDA-32-36-BK Specifications
Length:
36.000" (914.40mm)
Width:
2.000" (50.80mm)