Essentra Components RKWDG-16-12-BK
Part No.:
RKWDG-16-12-BK
Datasheet:
RKWDG-16-12-BK.pdf
Description:
HOOK&LOOP TIE BLACK 1'
Shipping
Inventory:120
Comments
RKWDG-16-12-BK Specifications
Length:
12.000" (304.80mm)
Width:
1.000" (25.40mm)