Essentra Components RKWDG-16-24-BK
Part No.:
RKWDG-16-24-BK
Datasheet:
RKWDG-16-24-BK.pdf
Description:
HOOK&LOOP TIE BLACK 2'
Shipping
Inventory:10
Comments
RKWDG-16-24-BK Specifications
Length:
24.000" (609.60mm)
Width:
1.000" (25.40mm)