Essentra Components RKWDM-16-22-BK
Part No.:
RKWDM-16-22-BK
Manufacturer:
Essentra Components
Category:
Reclosable Fasteners
Package:
Datasheet:
RKWDM-16-22-BK.pdf
Description:
HOOK&LOOP TIE BLACK 1.833'
Shipping
Inventory:70
Comments
RKWDM-16-22-BK Specifications
Manufacturer
Essentra Components
Series:
Richco, RKWDM
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Hook and Loop - Tie
Shape:
Rectangular
Length:
22.000" (558.80mm)
Width:
1.000" (25.40mm)