Essentra Components RKWDM-32-15-BK
Part No.:
RKWDM-32-15-BK
Datasheet:
RKWDM-32-15-BK.pdf
Description:
HOOK&LOOP TIE BLACK 1.25'
Shipping
Inventory:130
Comments
RKWDM-32-15-BK Specifications
Length:
15.000" (381.00mm)
Width:
2.000" (50.80mm)