Essentra Components RKWDM-32-22-BK
Part No.:
RKWDM-32-22-BK
Datasheet:
RKWDM-32-22-BK.pdf
Description:
HOOK&LOOP TIE BLACK 1.833'
Shipping
Inventory:20
Comments
RKWDM-32-22-BK Specifications
Length:
22.000" (558.80mm)
Width:
2.000" (50.80mm)