Rip-Tie RLH-045-010-BK
Part No.:
RLH-045-010-BK
Description:
HOOK&LOOP TIE BLACK 4.5" 10PACK
Shipping
Inventory:97
Comments
RLH-045-010-BK Specifications
Length:
4.500" (114.30mm)
Width:
1.000" (25.40mm)