Rip-Tie RLH-045-010-RW
Part No.:
RLH-045-010-RW
Description:
HOOK&LOOP TIE MULT 4.5" 10PACK
Shipping
Inventory:99
Comments
RLH-045-010-RW Specifications
Length:
4.500" (114.30mm)
Width:
1.000" (25.40mm)