Rip-Tie RLH-065-100-RW
Part No.:
RLH-065-100-RW
Description:
HOOK&LOOP TIE MULT 6.5" 100PACK
Shipping
Inventory:100
Comments
RLH-065-100-RW Specifications
Length:
6.500" (165.00mm)
Width:
1.000" (25.40mm)