Rip-Tie RLH-065-1PK-BK
Part No.:
RLH-065-1PK-BK
Description:
HOOK&LOOP TIE BLACK 6.5" 1PACK
Shipping
Inventory:95
Comments
RLH-065-1PK-BK Specifications
Length:
6.500" (165.00mm)
Width:
1.000" (25.40mm)