Rip-Tie RLH-095-010-BK
Part No.:
RLH-095-010-BK
Description:
HOOK&LOOP TIE BLACK 9.5" 10PACK
Shipping
Inventory:98
Comments
RLH-095-010-BK Specifications
Length:
9.500" (241.30mm)
Width:
1.000" (25.40mm)