Rip-Tie RLH-095-100-RW
Part No.:
RLH-095-100-RW
Description:
HOOK&LOOP TIE MULT 9.5" 100PACK
Shipping
Inventory:100
Comments
RLH-095-100-RW Specifications
Length:
9.500" (241.30mm)
Width:
1.000" (25.40mm)