Rip-Tie RLH-145-003-BK
Part No.:
RLH-145-003-BK
Manufacturer:
Rip-Tie
Category:
Reclosable Fasteners
Package:
Datasheet:
Description:
HOOK&LOOP TIE BLACK 1.208' 3PACK
Shipping
Inventory:100
Comments
RLH-145-003-BK Specifications
Manufacturer
Rip-Tie
Series:
Rip-Lock
Packaging:
Retail Package
Product Status:
Active
Type:
Hook and Loop - Tie
Shape:
Rectangular
Length:
14.500" (368.30mm)
Width:
1.000" (25.40mm)