Rip-Tie RLH-145-100-BK
Part No.:
RLH-145-100-BK
Description:
HOOK&LOOP TIE BLK 1.208' 100PACK
Shipping
Inventory:100
Comments
RLH-145-100-BK Specifications
Length:
14.500" (368.30mm)
Width:
1.000" (25.40mm)