Rip-Tie RLH-145-1PK-BK
Part No.:
RLH-145-1PK-BK
Description:
HOOK&LOOP TIE BLACK 1.208' 1PACK
Shipping
Inventory:100
Comments
RLH-145-1PK-BK Specifications
Length:
14.500" (368.30mm)
Width:
1.000" (25.40mm)