Rip-Tie RLH-215-100-BK
Part No.:
RLH-215-100-BK
Description:
HOOK&LOOP TIE BLK 1.792' 100PACK
Shipping
Inventory:99
Comments
RLH-215-100-BK Specifications
Length:
21.500" (546.10mm)
Width:
1.000" (25.40mm)