BusBoard Prototype Systems SA120X500
Part No.:
SA120X500
Datasheet:
SA120X500.pdf
Description:
500 PACK, 0.120" HEIGHT
Shipping
Inventory:2
Comments
SA120X500 Specifications
Between Board Height:
0.120" (3.05mm)
Length - Overall:
Support Hole Diameter:
0.125" (3.18mm) 1/8"
Support Panel Thickness:
0.063" (1.59mm)