Aearo Technologies LLC, a 3M company SD-125PSA-10"X10"-5PK
Part No.:
SD-125PSA-10"X10"-5PK
Manufacturer:
Aearo Technologies LLC, a 3M company
Category:
Foam
Package:
Datasheet:
Description:
ISODAMP 10"X10"X.125" 5PK
Shipping
Inventory:1
Comments
SD-125PSA-10"X10"-5PK Specifications
Manufacturer
Series:
ISOLOSS
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Size / Dimension:
10.00" L x 10.00" W (254.00mm x 254.00mm)
Thickness:
0.125" (3.18mm)