Skyworks Solutions Inc. SI82390CB-AS1
Part No.:
SI82390CB-AS1
Package:
16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Datasheet:
SI82390CB-AS1.pdf
Comments
SI82390CB-AS1 Specifications
Package/Case:
16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Packaging:
Tube
Common Mode Transient Immunity (Min):
35kV/µs
Current - Output High, Low:
2A, 4A
Current - Peak Output:
4A
Voltage - Output Supply:
6.5V ~ 24V
Operating Temperature:
-40°C ~ 125°C