Skyworks Solutions Inc. SI82390CB-IS1
Part No.:
SI82390CB-IS1
Package:
16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Datasheet:
SI82390CB-IS1.pdf
Shipping
Inventory:29
Comments
SI82390CB-IS1 Specifications
Package/Case:
16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Packaging:
Tube
Common Mode Transient Immunity (Min):
35kV/µs
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max):
40ns, 40ns
Current - Output High, Low:
2A, 4A
Current - Peak Output:
4A
Voltage - Output Supply:
12.8V ~ 24V
Operating Temperature:
-40°C ~ 125°C