3M (TC) SJ3526N-SQ-0.75(10)
Part No.:
SJ3526N-SQ-0.75(10)
Manufacturer:
3M (TC)
Category:
Reclosable Fasteners
Package:
Datasheet:
SJ3526N-SQ-0.75(10).pdf
Description:
3M SJ3526N HOOK - 0.75" X 0.75"
Shipping
Inventory:0
Comments
SJ3526N-SQ-0.75(10) Specifications
Manufacturer
3M (TC)
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Hook and Loop - Hook Only
Shape:
Square
Length:
0.750" (19.05mm)
Width:
0.750" (19.05mm)