3M (TC) SJ4570-1-10
Part No.:
SJ4570-1-10
Manufacturer:
3M (TC)
Category:
Reclosable Fasteners
Package:
Datasheet:
SJ4570-1-10.pdf
Description:
3M SJ4570 DUAL LOCK LOW PROF
Shipping
Inventory:0
Comments
SJ4570-1-10 Specifications
Manufacturer
3M (TC)
Series:
Dual Lock™
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Interlocking Stems
Shape:
Rectangular
Length:
10.000" (254.00mm)
Width:
1.000" (25.40mm)