3M SJ-5008-BLACK
Part No.:
SJ-5008-BLACK
Manufacturer:
3M
Category:
Bumpers, Feet, Pads, Grips
Package:
Datasheet:
SJ-5008-BLACK.pdf
Description:
BUMPER SQUARE 0.5"L X 0.5"W BLK
Shipping
Inventory:132,160
Comments
SJ-5008-BLACK Specifications
Manufacturer
3M
Series:
Bumpon™, SJ5000
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Bumper
Shape:
Square, Tapered
Color:
Black
Size / Dimension:
0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Thickness:
0.120" (3.05mm)