3M SJ-5008-GRAY
Part No.:
SJ-5008-GRAY
Manufacturer:
3M
Category:
Bumpers, Feet, Pads, Grips
Package:
Datasheet:
SJ-5008-GRAY.pdf
Description:
BUMPER SQUARE 0.5" L X 0.5"W GRY
Shipping
Inventory:5,960
Comments
SJ-5008-GRAY Specifications
Manufacturer
3M
Series:
Bumpon™, SJ5000
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Bumper
Shape:
Square, Tapered
Color:
Gray
Size / Dimension:
0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Thickness:
0.120" (3.05mm)