3M (TC) SJ5616-4.5-10
Part No.:
SJ5616-4.5-10
Manufacturer:
3M (TC)
Category:
Bumpers, Feet, Pads, Grips
Package:
Datasheet:
SJ5616-4.5-10.pdf
Description:
3M SJ5616 BUMPER PROTECTIVE
Shipping
Inventory:2
Comments
SJ5616-4.5-10 Specifications
Manufacturer
3M (TC)
Series:
Bumpon™, SJ5600
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Bumper
Shape:
Rollstock - Customizable
Color:
Clear
Size / Dimension:
120.000" L x 4.500" W (3048.00mm x 114.30mm)
Thickness:
0.062" (1.57mm) 1/16"