3M SJ6232-4.5"X72YD
Part No.:
SJ6232-4.5"X72YD
Manufacturer:
3M
Category:
Bumpers, Feet, Pads, Grips
Package:
Datasheet:
SJ6232-4.5"X72YD.pdf
Description:
SJ6232 BLACK R25FL 4.5IN X 72YD
Shipping
Inventory:2
Comments
SJ6232-4.5"X72YD Specifications
Manufacturer
3M
Series:
Bumpon™, SJ6200
Packaging:
Box
Product Status:
Active
Type:
Bumper
Shape:
Rollstock - Customizable
Color:
Black
Size / Dimension:
2592.008" L x 4.500" W (65837.00mm x 114.30mm)
Thickness:
0.031" (0.79mm)