3M SJA7501-3/4-50-BLACK
Part No.:
SJA7501-3/4-50-BLACK
Manufacturer:
3M
Category:
Reclosable Fasteners
Package:
Datasheet:
SJA7501-3/4-50-BLACK.pdf
Description:
LOOP BLACK 3/4" X 50YD X 0.12"
Shipping
Inventory:0
Comments
SJA7501-3/4-50-BLACK Specifications
Manufacturer
3M
Series:
SJA7501
Packaging:
Roll
Product Status:
Obsolete
Type:
Hook and Loop - Loop Only
Shape:
Length:
150.00' (45.72m)
Width:
0.750" (19.05mm)