3M SJA7502-3/4-50-WHITE
Part No.:
SJA7502-3/4-50-WHITE
Datasheet:
SJA7502-3/4-50-WHITE.pdf
Description:
HOOK WHITE 3/4" X 50YD X 0.12"
Comments
SJA7502-3/4-50-WHITE Specifications
Series:
SJA7502
Type:
Hook and Loop - Hook Only
Width:
0.750" (19.05mm)