Bivar Inc. SW-125-150
Part No.:
SW-125-150
Datasheet:
SW-125-150.pdf
Description:
WASHER SHOULDER #4 NYLON
Shipping
Inventory:0
Comments
SW-125-150 Specifications
Diameter - Inside:
0.112" (2.84mm)
Diameter - Outside:
0.280" (7.11mm)
Diameter - Shoulder:
0.150" (3.80mm)
Thickness - Overall:
0.169" (4.30mm)
Length - Below Head:
0.125" (3.18mm) 1/8"