Bivar Inc. TO-100-050
Part No.:
TO-100-050
Datasheet:
TO-100-050.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.050"
Shipping
Inventory:3,938
Comments
TO-100-050 Specifications
Product Status:
Active
Shape:
Rectangular
Usage:
General Purpose
Length:
0.670" (17.02mm)
Width:
0.100" (2.54mm)
Height:
0.050" (1.28mm)