Bivar Inc. TO-100-090
Part No.:
TO-100-090
Datasheet:
TO-100-090.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.090"
Shipping
Inventory:999
Comments
TO-100-090 Specifications
Product Status:
Active
Shape:
Rectangular
Usage:
General Purpose
Length:
0.670" (17.02mm)
Width:
0.100" (2.54mm)
Height:
0.090" (2.29mm)