Bivar Inc. TO-10-080XH
Part No.:
TO-10-080XH
Datasheet:
TO-10-080XH.pdf
Description:
SPACER TUBULAR GEN PURP 0.080"
Shipping
Inventory:0
Comments
TO-10-080XH Specifications
Product Status:
Obsolete
Shape:
Tubular
Usage:
General Purpose - Axial, Radial
Length:
0.080" (2.03mm)
Width:
Height:
0.080" (2.03mm)
Diameter - Outside:
0.085" (2.16mm)
Diameter - Inside:
0.040" (1.02mm)