Bivar Inc. TO-101-060
Part No.:
TO-101-060
Datasheet:
TO-101-060.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.060"
Shipping
Inventory:0
Comments
TO-101-060 Specifications
Length:
0.562" (14.27mm) 9/16"
Width:
0.185" (4.70mm)
Height:
0.060" (1.52mm)