Bivar Inc. TO-101-090
Part No.:
TO-101-090
Datasheet:
TO-101-090.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.090"
Shipping
Inventory:0
Comments
TO-101-090 Specifications
Product Status:
Obsolete
Length:
0.562" (14.27mm) 9/16"
Width:
0.185" (4.70mm)
Height:
0.090" (2.29mm)