Bivar Inc. TO-101-100
Part No.:
TO-101-100
Datasheet:
TO-101-100.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.100"
Shipping
Inventory:1,000
Comments
TO-101-100 Specifications
Length:
0.562" (14.27mm) 9/16"
Width:
0.185" (4.70mm)
Height:
0.100" (2.54mm)