Bivar Inc. TO-101-130
Part No.:
TO-101-130
Datasheet:
TO-101-130.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.130"
Shipping
Inventory:0
Comments
TO-101-130 Specifications
Packaging:
Bulk
Length:
0.562" (14.27mm) 9/16"
Width:
0.185" (4.70mm)
Height:
0.130" (3.30mm)