Bivar Inc. TO-101-150
Part No.:
TO-101-150
Datasheet:
TO-101-150.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.150"
Shipping
Inventory:999
Comments
TO-101-150 Specifications
Length:
0.562" (14.27mm) 9/16"
Width:
0.185" (4.70mm)
Height:
0.150" (3.81mm)