Bivar Inc. TO-102-050
Part No.:
TO-102-050
Datasheet:
TO-102-050.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.050"
Shipping
Inventory:0
Comments
TO-102-050 Specifications
Length:
0.505" (12.83mm)
Width:
0.160" (4.06mm)
Height:
0.050" (1.28mm)