Bivar Inc. TO-102-060
Part No.:
TO-102-060
Datasheet:
TO-102-060.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.060"
Shipping
Inventory:3,715
Comments
TO-102-060 Specifications
Length:
0.505" (12.83mm)
Width:
0.160" (4.06mm)
Height:
0.060" (1.52mm)