Bivar Inc. TO-102-070
Part No.:
TO-102-070
Datasheet:
TO-102-070.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.070"
Shipping
Inventory:0
Comments
TO-102-070 Specifications
Length:
0.505" (12.83mm)
Width:
0.160" (4.06mm)
Height:
0.070" (1.78mm)