Bivar Inc. TO-102-100
Part No.:
TO-102-100
Datasheet:
TO-102-100.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.100"
Shipping
Inventory:1,110
Comments
TO-102-100 Specifications
Length:
0.505" (12.83mm)
Width:
0.160" (4.06mm)
Height:
0.100" (2.54mm)