Bivar Inc. TO-102-120
Part No.:
TO-102-120
Datasheet:
TO-102-120.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.120"
Shipping
Inventory:4,103
Comments
TO-102-120 Specifications
Length:
0.505" (12.83mm)
Width:
0.160" (4.06mm)
Height:
0.120" (3.05mm)